2016 Способи створення елегантних зачісок для короткого волосся

2016 Способи створення елегантних зачісок для короткого волосся

2016 Способи створення елегантних зачісок для короткого волосся

2016 Способи створення елегантних зачісок для короткого волосся

Багато хто думає, що коротке волосся не дає можливості робити зачіски. Але це явна помилка! Коротке волосся повинно бути укладено різними способами щоб виглядати акуратно і оригінально. Літній час підійде для романтичних, витончених і більш жіночні зачісок, щоб можна було носити шикарні тонкі сукні, які ідеально підійдуть для теплих літніх прогулянок. Ознайомтеся з останніми тенденціями і знайдіть свій стиль для створення вашого шикарного способу.

Зачіска для короткого волосся з використанням шпильки-брошки
Тут ми бачимо, досить гарну зачіску Емми Стоун, яка може виграти змагання між зачісками для стрижки боб. До того ж додасть образу елегантності. Це шик, зручна і дуже жіночна зачіска, підберіть під неї натуральний макіяж і розкішну вечірню сукню. Зачіска допоможе показати форму обличчя і підкреслити привабливість ваших рис. І так, чого ж ти чекаєш? Візьми гламурний аксесуар і гребінець і почни укладку.

Витончений Вузол. Зачіска для короткого волосся

Однією з найпростіших, простих і швидких зачісок для короткого волосся є гладкий вузол. Це модна тенденція в 2016 році і саме її вибирають багато дизайнерів, які дбають про чудові зачіски своїх надихаючих моделей. Гладкі вузли найкраще досягаються на брудному або жирному волоссі і виглядають дуже стильно, блискучими і сильними. Такі зачіски ідеально підходять для бізнес-леді і просто для великих шанувальників зручних, акуратних і витончених зачісок.

Симпатичний французький твіст для короткого волосся

Хто говорить, що французький твіст тільки для середнього і довгого волосся? Подивіться на милий французький твіст Скарлетт Йоханссон, створений на короткому волоссі. Хіба це не гарна ідея створення образу для святкування вашого дня народження? Для створення більшого обьєму зробіть начісування на верхній частині волосся. Французький твіст вважається шикарною і модною зачіскою, яка підкреслить вашу жіночність.

Плетіння. Зачіска для короткого волосся
Є кілька видів кісок, які ви можете стильно викласти на короткому волоссі. Мабуть, найпопулярнішим з них є корона з кіс, за допомогою якої ваш образ буде як у принцеси. Це казкова дівоча зачіска для випускного вечора, дня народження і весілля. Зручний ефектний французький стиль плетіння ідеально виглядає на волоссі.

Еластичний прокат. Зачіска для короткого волосся

Все, що вам потрібно, щоб отримати згорнутий еластичний прокат - це скачати кінчики вашого волосся в низьку зачіску і закріпіть його шпильками. Інший спосіб - використовувати прозору гумку, за допомогою якої закручуємо волосся всередину. Вибір залишається за вами.

#indola#fasion#profeshion#stile