3 речі, які необхідно розглянути перед тим, як робити Омбре

3 речі, які необхідно розглянути перед тим, як робити Омбре

3 речі, які необхідно розглянути перед тим, як робити Омбре

Омбре - французька тенденція фарбування волосся. Особливості фарбування: більш природні відтінки біля коріння з поступово висвітленням ближче до кінців волосся. Омбре було помічено на волоссі багатьох знаменитостей A-класу: Шанель Іман, Дженніфер Хадсон, Наомі Кемпбелл, Ворон-Symone і ін. І, нарешті, це тенденція, яка не вимагає від зайнятих жінок світу, витрачати свій дорогоцінний час і бігти в салон через кожні 8-12 тижнів для підфарбовування!


Цей стиль забарвлення (на мою скромну думку) дійсно став більш популярним, коли поп-принцеса Nicki Minaj почала носити кольорові перуки, в яких були відтінки від фіолетового до рожевого, від зеленого лайма до яскравого блонд, і навіть від королівського синього до блондина на кінчиках . Проте, якщо все зроблено правильно, то процес фарбування волосся може створити для вас індивідуальний образ, який вигідно підкреслить всі ваші переваги, так ось що ви повинні знати:


1. Обов'язково подумайте чи дозволить рід ваших занять (професія) підібрати більш сміливі відтінки, і який колір вам до душі. Омбре - тенденція, що по суті виглядає як "відросший" колір, яка, на щастя, робить життя легшим для тих з нас, кому просто не вистачає часу, щоб тягнутися в салон кожні кілька тижнів для ретуші. Звичайно якщо ви людина творча, для яскравості образу і популярності виберіть щось креативно-яскраве.


2. Виберіть відтінки, які доповнюють тон вашої шкіри, а також підійдуть під гардероб.
Людина може вибрати від одного (1) до трьох (3) відтінків для ефекту "Ombre". У теплу пору року, вибирайте більш легкі і більш яскраві відтінки, а в зимові місяці, вибирайте насичені кольори, більше попелястих тонів.
Для волосся відтінків темного шоколаду підберіть: глибокий червоний, купер або прохолодний попіл. Ці відтінки допоможуть підібрати гарні варіанти омбре.
Для карамелі, підберіть: багаті коричневі кольори, купер, можливо, навіть фіолетові відтінки (в залежності від характеру кар'єри).
Для дівчат з світлими русявим відтінками підберіть попелясті тони, приглушений блонд, золоті карамельні тони (використовувати до оливковою шкірою). Відтінки легко підібрати в асортименті фарби індола #indola


3. Якщо на волоссі був попередній колір, ви не зможете успішно досягти ефекту "Ombre Hair" без будь-якої корекції кольору (або, можливо, навіть більш радикальних заходів). Тому потрібно обов'язково робити таке фарбування тільки в салоні у хорошого фахівця і не в якому разі вдома.