Умови згоди

01.01.2016р.

Умови згоди між інтернет-магазином  JI Best Cosmetics (надалі Інтернет-магазин) з однієї сторони і замовником продукції (надалі Покупець) з іншої сторони.

1. Реєстрація

1.1. Реєструючись на сайті http://ji-bestcosmetics.com.ua/ або при оформленні замовлення на даному сайті, Покупець дає згоду на наступні умови.

1.2. Інформація передана Покупцем менеджеру Інтернет-магазину при оформленні замовлення і реєстрації є конфіденційною і не може бути передана третім особам. Але може бути використана для покращення надання послуги продажу товарів, представлених на сайті, а саме для проведення аналітики продажу товарів, аналітики відвідуваності сайту, здійснення електронної розсилки інформативного характеру про акції та новинки інтернет-магазину, надання знижки для постійних  покупців.

1.3. При реєстрації на сайті Інтернет-магазину, Покупець зобов’язується надати про себе правдиву і точну інформацію.

2. Оформлення і підготовка замовлення

2.1. Оформити замовлення в Інтернет-магазині  можна самостійно на сайті, або за телефоном, зазначеним на сайті, в робочі дні і години.

2.2. Якщо Покупця цікавить додаткова інформація про товар, присутній на сайті, то її нададуть на e-mail або за телефоном.

2.3. Замовлення не буде вважатися оформленим, якщо Покупець не підтвердить замовлення з менеджером Інтернет-магазину по телефону (у випадку, коли Покупець не відповів на дзвінок,чи знаходився поза зоною дії мобільного зв'язку і т. п.).

2.4. Залишки і наявність товару уточнюють по телефону. 

3. Оплата і доставка товару

3.1. Оплата і доставка товару здійснюється згідно відповідних розділів зазначених на сайті Доставка та Про оплату .

4. Повернення продукції

4.1. При отриманні замовленої Покупцем продукції обов’язково її огляньте. Перевірте відповідність з параметрами продукції, яку ви замовляли, перевірте цілісність і комплектацію. Після отримання продукції претензії до будь-якої не відповідності розглядатися не будуть.

4.2. Згідно Постанови КМУ від 19 березня 1994р. косметичні вироби не підлягають поверненню чи обміну.

5. Гарантія

5.1. Обов’язково уточніть термін гарантії на окрему продукцію при замовленні. Так як у кожного виробника гарантійні терміни різні.

6. Умови угоди

6.1. Інтернет-магазин може змінювати умови даної Угоди, публікуючи їх на сайті з вказанням актуальної дати.

7. Відмова від відповідальності

7.1. Інтернет-магазин може вносити зміни в будь-яку інформацію зазначену на сайті ( ціна і продукція), в статті, матеріали і послуги, що надаються тут.

7.2. Інтернет-магазин не несе відповідальності за будь-які збитки нанесені через використання або неможливість використання даного сайту.