Про магазин

Ідея створення JI BestCosmetics виникла в 2015р.

Сайт створено для жінок, які дбають про себе, люблять себе, знають, що кожна з них варта найкращого! Краса жінки не тільки ззовні, але цей зовнішній фактор є важливим. Важливо все від одягу до макіяжу. Важливим є кожен аксесуар. Надважливим є внутрішній стан жінки, те як вона почувається, на скільки вона добре почувається, на скільки є впевненою в собі. Це відчуття на значний відсоток залежить від впевненості в зовнішньому вигляді. Тут важливо розуміти, що перевдягнутись легко і швидко. Манікюр і макіяж також можна змінити легко. А от колір вашого волосся і основне його стан!!!

Щоб добрати правильний відтінок волосся при фарбуванні  потрібно бути хорошим колористом. Знати тип людини. Розуміти поєднання найдрібніших відтінків. Зважати на колір очей, шкіри, на попередній колір волосся, пігмент, що міститься натуральному волоссі. Зважати потрібно на кожну дрібницю. На вік, рід занять. Навіть на те, що наразі жінці найбільше потрібно. Чи успіх у кар’єрі, чи прояв ніжності жіночності. Адже відомий факт, що зміна зачіски, а особливо кольору волосся вплинуть на зміни в вашому житті. І потрібно, щоб ці зміни були позитивні і бажані для вас.

За допомогою нашого сайту ви можете не тільки придбати засоби для фарбування і для догляду за волоссям по дуже привабливим цінам. А ще отримати консультацію професіоналів: технолога, який допоможе в підборі  кольору, фарб, методів фарбування, а також підкаже найкращі засоби по догляду за вашим волоссям;  стиліста, який допоможе добрати образ, для позитивних змін у житті.

Всі леді, які вже скористались нашими послугами – задоволені на 100%. Долучайтесь до наших спільнот в Фейсбук  https://www.facebook.com/JIBestCosmetics/    і ВК   http://vk.com/club104997915.  Ми щасливі, коли щасливі Ви!